Darovací certifikáty

Marně si lámete hlavu nad originálním dárkem pro někoho blízkého? A co kdyby dárek prokázal službu potřebným zvířatům v záchranných stanicích? Pokud Vás taková možnost zaujala, máme pro Vás nabídku darovacích certifikátů edice „Plná miska“.

Pořízením darovacího certifikátu „Plná miska“ pomůžete volně žijícím zvířatům, která se léčí v záchranných stanicích. Ta se do stanic nejčastěji dostanou vinou člověka. Jde často o zranění způsobené střetem s dopravními prostředky, popálením o elektrické dráty anebo uvíznutí v některé z pastí. Potřebná péče k vyléčení je ale nákladná a tady můžete pomoci právě vy. Nakrmit můžete vydry, poštolky, ježky, nebo veverky, kteří nabírají sílu k návratu do přírody. Pokud byste chtěli nakrmit jiné zvíře anebo přispět více pacientům naráz, máte možnost pořídit certifikát „Hostina pro zvířata„.

Vánoce 2020

Doručení poštou předpokládáme bez problémů pro všechny objednávky do dne 16. prosince 2020. Pozdější objednávky nelze vzhledem ke zatížení České pošty garantovat.

Osobní vyzvednutí certifikátu je možné až do 23. prosince 2020.

Výběr certifikátů

Certifikát měníme za dar na sbírkový účet Zvíře v nouzi:

33553322/0800

Certifikáty posíláme primárně nevyplněné, prosím, do objednávky pište věnování jen v případě, že chcete vepsat text od nás. Vypsání věnování zdržuje zásilku v odeslání minimálně o jeden den.

Minimální výše daru se odvíjí od přibližné částky, kterou musí stanice vynaložit na krmení jednoho zvířete na jeden den.

  • Plná miska pro kosy – dar 100 Kč a více
  • Plná miska pro sýkorky – dar 500 Kč a více
  • Plná miska pro veverky – dar 300 Kč a více
  • Plná miska pro vydry – dar 500 Kč a více
  • Plná miska pro poštolky – dar 500 Kč a více
  • Plná miska pro ježky – dar 600 Kč a více
  • Hostina pro zvířata – libovolná částka (200 Kč a více)
  • Pražská zvířecí záchranka – dar 400 Kč a více
Objednat certifikát

Certifikát můžete objednat pomocí tohoto formuláře. Certifikáty posíláme primárně poštou, lze je také osobně vyzvednout na adrese Domu ochránců přírody (Michelská 5, Praha 4) v čase mezi 8. a 16. hodinou.

Aktuální stav konta sbírky 33553322/0800
(k 15. 9. 2021)

2 077 389 Kč

Děkujeme!

CHCI TAKÉ PŘISPĚT

Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snažší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi