Sbírka Zvíře v nouzi

Na sbírku Zvíře v nouzi můžete přispět různými způsoby, záleží na Vás, který je pro Vás nejpřijatelnější a nejpohodlnější. Jsme rádi za každou korunu, kterou nám přispějete. Výtěžek ze sbírky je rozdělen mezi záchranné stanice, které jsou součástí Národní sítě záchranných stanic a mají status neziskové organizace.

Převodem na sbírkový účet

Přímým převodem finančního daru na sbírkový účet 33553322/0800. Pokud chcete podpořit konkrétní záchrannou stanici ve sbírce, přidejte k platbě prosím variabilní symbol stanice.

  • Číslo sbírkového účtu: 33553322/0800
  • IBAN sbírkového účtu: CZ15 0800 0000 0000 3355 3322
  • Variabilní symboly konkrétních stanic najdete zde
On-line platební kartou

Využijte náš darovací web a  přispějte online platební kartou nebo bankovním převodem.

Darovací SMS zpráva

Darování pomocí SMS zprávy je velmi oblíbeným způsob, jak podpořit záchranné stanice. K darování Vám postačí mobilní telefon, ze kterého pošlete SMS zprávu v konkrétním formátu. Můžete poslat částky ve výši 30, 60 nebo 90 Kč a Vaše podpora může být trvalá nebo jednorázová. Darovací SMS zprávy spravuje Fórum dárců.

Seznam stanic a tvar jejich DMS naleznete zde.

Příklady několika možných typů darovacích zpráv:

  • Jednorázová DMS zpráva ve výši 90 Kč: DMS ZVIREVNOUZI 90
  • Trvalá DMS zpráva ve výši 30 Kč: DMS TRV ZVIREVNOUZI 30
  • Jednorázová DMS zpráva ve výši 60 Kč pro záchrannou stanici Falco:
    DMS ZVIREVNOUZI FALCO 60
Darovací certifikáty

Marně si lámete hlavu nad originálním dárkem pro někoho blízkého? A co kdyby dárek prokázal službu potřebným zvířatům v záchranných stanicích? Pokud Vás taková možnost zaujala, máme pro Vás nabídku darovacích certifikátů z edice „Plná miska“. Certifikáty můžete objednávat zde.

Složenka

Pokud preferujte tento způsob darování, rádi Vám na požádání zašleme předvyplněné složenky. Pište za tímto účelem na email nebo volejte na 222 516 115.

Podpora konkrétní stanice

Pokud chcete podpořit konkrétní záchrannou stanici, připište ke své platbě variabilní symbol konkrétní stanice. Jejich seznam najdete zde.

Podpora Pražské zvířecí záchranky

Pokud chcete podpořit Pražskou zvířecí záchranku, připište ke své platbě variabilní symbol 1111. Stejně tak můžete poslat Dárcovskou SMS zprávu ve formátu

Benefity pro dárce

Všech dárců si velmi vážíme a rádi oceníme, co pro nás děláte. Potvrzení o daru je samozřejmostí a stejně tak Vás rádi uvítáme v dárcovském programu.

Pokud jste nový dárce, můžete o sobě dát vědět prostřednictvím formuláře Oznámení o daru.

Aktuální stav konta sbírky 33553322/0800
(k 20. 5. 2024)

2 093 767 Kč

Děkujeme!

CHCI TAKÉ PŘISPĚT

Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi