Objednávací formulář

Na této stránce můžete objednat darovací certifikát, díky kterému naplníte misku zvířatům v záchranných stanicích anebo připravíte přímo hostinu pro zvířata.

Jak certifikát objednat? Vyplňte prosím formulář na této stránce. Níže najdete některé tipy, které Vám pomohou při vyplňování.

Druh certifikátu

Vyplňte prosím, které darovací certifikáty chcete zaslat. Zaškrtávací pole umožňuje jen jednu volbu. Pokud si přejete zaslat více druhů certifikátů, napište prosím plný výčet do řádku „Počty certifikátů“

Způsob platby

Certifikáty získáte směnou za dar na sbírkový účet Zvíře v nouzi. Ten můžete zaslat pomocí bankovního převodu, složenky, serveru Daruj správně nebo pomocí dobírky. U platby vždy uveďte Vaše jméno, ať můžeme platbu spárovat s objednávkou.

  • bankovní převod – na sbírkový účet Zvíře v nouzi: 33553322/0800
  • server Daruj správně – můžete zaslat dar online platební kartou. Jen prosíme o vyplnění Vašich údajů, ať můžeme platbu spárovat.
  • dobírka – pokud zvolíte dobírku, bude částka navýšena o poštovné. V současné době se cena dobírky za obálku pohybuje okolo 90 Kč.
Způsob dopravy

Certifikáty primárně zasíláme poštou. Nabízíme i možnost osobního vyzvednutí certifikátů na adrese Domu ochránců přírody (Michelská 5, Praha 4). Po předchozí domluvě Vám necháme certifikát k vyzvednutí na recepci, která je otevřená v čase od 8:00 do 16:00. Lze se domluvit i na pozdějším vyzvednutí.

Potvrzení o daru

Protože certifikát proměňujeme za dar, můžete si částku odečíst ze svých daní. Nabízíme Vám tímto možnost získat potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit daňový základ (pokud Vaše dary na všechny sbírky překročí částku 1 000 Kč v daném roce). Potvrzení Vám můžeme zaslat poštou anebo elektronicky. Výběr je jen na Vás.

Dárcovský program

Jako dárce se můžete zapojit do našeho dárcovského programu. Zasíláme novinky 3x ročně, kde se dozvíte nejnovější zprávy ze světa záchrany volně žijících zvířat a získáte možnost účastnit se setkání dárců v jednotlivých záchranných stanicích. Účast nabízíme především pro plátce daru. Pokud si přejete tuto možnost i pro obdarovaného, napište tuto možnost do poznámky.

Formulář

Vaše jméno

Vaše příjmení

Adresa

Trvalé bydliště

Email

Datum platby

Dar ve výši

Druh certifikátu
 veverky ježci vydry poštolky hostina

Počty certifikátů

Způsob platby
 bankovní převod složenka Daruj správně dobírka osobně

Způsob dopravy
 poštou na dobírku osobní vyzvednutí na Praze 4

Potvrzení o daru
 na email poštou nepotřebuji

Odečíst z daňového základu si můžete dary za rok přesahující celkovou částku 1000 Kč a více.

Potvrzení o daru odesíláme hromadně začátkem nového roku. Pokud si jej ale přejete ihned, napište nám to do poznámky, děkujeme!

Poznámka

 Zašlete mi přihlášku a další informace o ČSOP

Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas, aby zde uvedené údaje byly až do odvolání zpracovány Českým svazem ochránců přírody v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, výhradně pro interní potřebu organizace a komunikaci s odesilatelem.

Aktuální stav konta sbírky 33553322/0800
(k 2. 9. 2019)

1 760 958 Kč

Děkujeme!

CHCI TAKÉ PŘISPĚT