Objednávací formulář

Na této stránce můžete objednat darovací certifikát, díky kterému naplníte misku zvířatům v záchranných stanicích anebo připravíte přímo hostinu pro zvířata.

Jak certifikát objednat? Vyplňte prosím formulář na této stránce. Níže najdete některé tipy, které Vám pomohou při vyplňování.

Druh certifikátu

Vyplňte prosím, které darovací certifikáty chcete zaslat. Zaškrtávací pole umožňuje jen jednu volbu. Pokud si přejete zaslat více druhů certifikátů, napište prosím plný výčet do řádku „Počty certifikátů“

 • Plná miska pro kosy – 100 Kč a více
 • Plná miska pro sýkorky – 500 Kč a více
 • Plná miska pro veverky – 300 Kč a více
 • Plná miska pro ježky – 600 Kč a více
 • Plná miska pro vydry – 500 Kč a více
 • Plná miska pro poštolky – 500 Kč a více
 • Hostina pro zvířata – libovolná částka, min. 200 Kč
 • Pražská zvířecí záchranka – 400 Kč a více
Vánoce 2021

Pokud chcete dostat zásilku do Vánoc, objednávejte pro zasílání poštou do 14. prosince 2021.

Objednávky certifikátů pro osobní vyzvednutí před Vánoci prosím posílejte do 20. prosince 2021.

Objednané certifikáty si lze vyzvednout do 22. prosince 2021.

Způsob platby

Certifikáty získáte směnou za dar na sbírkový účet Zvíře v nouzi. Ten můžete zaslat pomocí bankovního převodu, složenky, serveru Daruj správně nebo pomocí dobírky. U platby vždy uveďte Vaše jméno, ať můžeme platbu spárovat s objednávkou.

 • bankovní převod – na sbírkový účet Zvíře v nouzi: 33553322/0800
 • server Daruj správně – můžete zaslat dar online platební kartou. Jen prosíme o vyplnění Vašich údajů, ať můžeme platbu spárovat.
 • dobírka – pokud zvolíte dobírku, bude částka navýšena o poštovné. V současné době se cena dobírky za obálku pohybuje okolo 90 Kč.
Způsob dopravy

Certifikáty primárně zasíláme poštou. Nabízíme i možnost osobního vyzvednutí certifikátů na adrese Domu ochránců přírody (Michelská 5, Praha 4). Po předchozí domluvě Vám necháme certifikát k vyzvednutí na recepci, která je otevřená v čase od 8:00 do 16:00. Lze se domluvit i na pozdějším vyzvednutí.

Potvrzení o daru

Protože certifikát proměňujeme za dar, můžete si částku odečíst ze svých daní. Nabízíme Vám tímto možnost získat potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit daňový základ (pokud Vaše dary na všechny sbírky překročí částku 1 000 Kč v daném roce). Potvrzení Vám můžeme zaslat poštou anebo elektronicky. Výběr je jen na Vás.

Dárcovský program

Jako dárce se můžete zapojit do našeho dárcovského programu. Zasíláme novinky 3x ročně, kde se dozvíte nejnovější zprávy ze světa záchrany volně žijících zvířat a získáte možnost účastnit se setkání dárců v jednotlivých záchranných stanicích. Účast nabízíme především pro plátce daru. Pokud si přejete tuto možnost i pro obdarovaného, napište tuto možnost do poznámky.

Přejít na objednávkový formulář

 

Aktuální stav konta sbírky 33553322/0800
(k 29. 3. 2023)

1 028 334 Kč

Děkujeme!

CHCI TAKÉ PŘISPĚT

Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi