Nadělte pod stromeček pomoc zvířatům!

(Praha, 3. 12. 2019) Český svaz ochránců přírody (ČSOP) připravil k letošním Vánocům speciální dárky, které nejen potěší vaše blízké, ale především pomohou zvířatům v záchranných stanicích. Pod stromeček můžete nově nadělit plnou misku kosům nebo sýkorkám nebo klasicky veverkám, ježkům, poštolkám, vydrám nebo více zvířatům díky certifikátu „Hostina pro zvířata“. Věnované dárky tak nejen potěší krásně vyvedenými certifikáty, ale především dobrým pocitem, že dárek bude ještě dál pomáhat.

Pokud chcete pomoci zraněným zvířatům, která se léčí v záchranných stanicích pro volně žijící živočichy, můžete zakoupit darovací poukaz z edice „Plná miska“. Naplníte tím misku konkrétním zvířatům, která se zotavují v záchranných stanicích. Částkou, kterou přispějete, lze zafinancovat krmení a léčení pro jedno zvíře na jeden den. Na stránkách Zvíře v nouzi si můžete vybrat z široké nabídky zvířat, kterým se rozhodnete takto pomoci. Naplnit misku můžete nově kosům černým nebo sýkorkám a dalším drobným pěvcům, stejně tak i tradičně ježkům, vydrám, poštolkám nebo veverkám. Zpestřit štědrovečerní hostinu můžete i libovolným pacientům stanic díky poukazu, prostřednictvím kterého přispějete na krmivo všem zvířatům bez rozdílu. Díky vaší pomoci se tak zraněná či jinak nemocná zvířata mohou rychle zotavit a tím dříve vrátit do přírody.

Darovací certifikáty lze objednat na stránkách sbírek Zvíře v nouzi: www.zvirevnouzi.cz/sbirka-zvire-v-nouzi/darovaci-certifikat

Fotografie kosa černého, která je na přední straně darovacího certifikátu „Plná miska pro kosy“
Darovací certifikáty sbírky Zvíře v nouzi
Nabídka darovacích certifikátů z edice „Plná miska“

Aktuální stav konta sbírky 33553322/0800
(k 10. 4. 2024)

1 605 890 Kč

Děkujeme!

CHCI TAKÉ PŘISPĚT

Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi