Jak objednávat darovací certifikáty?

Pokud jste se rozhodli podpořit zvířata v záchranných stanicích pomocí darovacího certifikátu, jste tu správně. Pokusili jsme se pro Vás vytvořit podrobný návod, jak certifikát získat. Stejně tak zde najdete další užitečné informace.

darovací certifikáty

Certifikáty posíláme nevyplněné, věnování si do kartičky můžete vepsat sami. K dispozici je výběr z pěti možností:

  • Plná miska pro veverky – za 300 Kč a výše.
  • Plná miska pro ježky – za 600 Kč a výše.
  • Plná miska pro vydry – za 500 Kč a výše.
  • Plná miska pro poštolky – za 500 Kč a výše.
  • Hostina pro zvířata – libovolná částka,
    minimum 100 Kč

Jestli máte vybráno, můžete přejít k objednávce. Tu prosím uskutečněte buď pomocí tohoto formuláře anebo můžete psát na e-mail zvirevnouzi@csop.cz

Způsob platby. Můžete využít bankovní převod, složenku anebo server Daruj správně. Je možné předání pomocí dobírky, v takovém případě přičítáme k objednávce 92 Kč. Poslední zmíněnou možností je platba v hotovosti, kterou lze uskutečnit při osobním předání.

Pro platbu převodem uveďte prosím do zprávy pro příjemce jméno, které je uvedené v objednávacím formuláři. Usnadní nám to spárovat Váš dar s certifikátem.

Způsob doručení. Pokud chcete certifikát zaslat na konkrétní adresu, vyplňte prosím doručovací adresu v objednávacím formuláři. Trvalá adresa je důležitá jen v případě, že potřebujete vystavit potvrzení o daru. Pokud si chcete certifikát vyzvednout osobně, můžete tak učinit na adrese Domu ochránců přírody (Michelská 5, Praha 4). Recepce je otevřená v době od 8:00 do 16:00 (po domluvě i později). Jestli zvolíte osobní předání, prosím Vás o předchozí domluvu.

Certifikáty objednávejte ZDE.