Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc.

Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč.

Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet patří i DMS zprávy a vše, co se vybere z kasiček ve stanicích. Kasičky pomáhaly stanicím v Bartošovicích (celková částka 26 921 Kč), v Třeboni (částka 74 809 Kč) a ve Vlašimi (částka 30 966 Kč). Skvělé výsledky ze zasílání DMS zpráv má především Záchranná stanice Makov, které se podařilo získat tímto způsobem částku 16 037 Kč. Stále největší podporou jsou však pro stanice pravidelní dárci a bezhotovostní převody.

Moc děkujeme všem, kteří pomohli stanicím v jejich nelehkém poslání!

Kalous ušatý v Záchranné stanici Pasíčka.

Kalous ušatý v Záchranné stanici Pasíčka.

Více o sbírce zde.

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 065 221 Kč (13.3.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

  Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc. Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč. Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi