Jak bylo na jarním setkání dárců sbírky Zvíře v nouzi?

huslík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tradičně zveme na jaře a na podzim naše skvělé dárce na návštěvu vybrané stanice. Tentokrát to byla nově otevřená stanice v Huslíku, kam se přestěhovali z nedalekého Pátku u Poděbrad. Poprvé jsme na setkání pozvali i zachránce, tedy ty, kteří měli se záchranou zvířete vlastní nedávnou zkušenost. Chceme tak všem alespoň symbolicky poděkovat za to, že pomáhají naplňovat náš cíl péče o zraněné živočichy a šíří povědomí o odpovědném vztahu k přírodě. Bylo to velmi milé setkání s mnoha zajímavými a inspirativními lidmi! Mnozí po domluvě přinesli pacientům i něco na zub. Předávala se jablka, psí krmení a suchý chleba.  Zvířata ve stanici se jistě předvedla na výbornou, stejně tak nové prostředí stanice. Vším nás se zapálením provedl vedoucí stanice pan Luboš Vaněk, kterému posíláme poděkování. Okolí hájenky bylo kouzelné, proto jistě nikdo nezůstal jen u návštěvy stanice, ale prošel se i trochu po místních lužních lesích v tento krásný slunečný den.

Děkujeme všem, kteří přijeli a těm, kterým to tentokrát nevyšlo, alespoň posíláme pozdrav a pár obrázků. Na podzim se budeme opět těšit. Více ZDE.

huslík2

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 065 221 Kč (13.3.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

  Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc. Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč. Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi