Od teď nákupy přes internet = podpora záchranných stanic

Co všechno ten internet dnes neumí! Nakoupíte a část z útraty jde automaticky na záchranné stanice.

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Nedávno jsme se se Zvířetem v nouzi také zaregistrovali.

GIVT_slider

Jak to funguje?

Chcete si koupit zájezd na podzimní dovolenou v karibiku od společnosti INVIA nebo si nakoupit nový svetr na zimu od ZOOT a fandíte záchranným stanicím pro zraněná divoká zvířata. Právě pomocí tohoto portálu lze plácnout dvě mouchy jednou ranou. GIVT totiž dostává provize za zprostředkování obchodu a půlku těchto provizí pošle na Vámi vybranou kampaň neziskové organizace.

Jak na to?

Jak na to?

 

Do projektu je zapojeno obrovské množství internetových obchodů, takže je dost možné, že je mezi nimi i ten, který běžně navštěvujete.

Koukněte na www.givt.cz pro podrobnější informace a získejte bezplatně aplikaci do počítače, která  sleduje internet za Vás a včas upozorní , že je možné přes tento obchod udělat dobrý skutek.

givt.cz

 

 

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 802 695 Kč (8.1.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice se rekonstruují, finančně pomáhají Lesy České republiky

  (Praha 17. 12. 2018) Voliéry, oplocení, ošetřovny, karantény, zázemí pro zaměstnance nebo přednáškové místnosti je potřeba v záchranných stanicích pro volně žijící živočichy neustále udržovat. Daří se to zejména díky dvacetileté podpoře státního podniku Lesy České republiky. Letos se tak opět rekonstruovaly budovy a zařízení v několika stanicích v zemi. Český svaz ochránců přírody už […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi