Od teď nákupy přes internet = podpora záchranných stanic

Co všechno ten internet dnes neumí! Nakoupíte a část z útraty jde automaticky na záchranné stanice.

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Nedávno jsme se se Zvířetem v nouzi také zaregistrovali.

GIVT_slider

Jak to funguje?

Chcete si koupit zájezd na podzimní dovolenou v karibiku od společnosti INVIA nebo si nakoupit nový svetr na zimu od ZOOT a fandíte záchranným stanicím pro zraněná divoká zvířata. Právě pomocí tohoto portálu lze plácnout dvě mouchy jednou ranou. GIVT totiž dostává provize za zprostředkování obchodu a půlku těchto provizí pošle na Vámi vybranou kampaň neziskové organizace.

Jak na to?

Jak na to?

 

Do projektu je zapojeno obrovské množství internetových obchodů, takže je dost možné, že je mezi nimi i ten, který běžně navštěvujete.

Koukněte na www.givt.cz pro podrobnější informace a získejte bezplatně aplikaci do počítače, která  sleduje internet za Vás a včas upozorní , že je možné přes tento obchod udělat dobrý skutek.

givt.cz

 

 

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 065 221 Kč (13.3.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

  Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc. Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč. Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi