Proběhlo předčasné rozdělení sbírky – stanice volají po pomoci

Koncem května proběhlo přerozdělení sbírky Zvíře v nouzi. Stanicím odešlo necelých 190 000 korun, které nám dárci od posledního přerozdělení v únoru poslali . Běžně čekáme na částku kolem 300 000, tentokrát ale musíme přihlédnout k zoufalé situaci v některých stanicích a rozdělení popohnat.

Jarní mláďata znamenají pro stanice každoročně extrémní zatížení. Letos to dokonce vypadá, že padnou další  rekordy v příjmech mláďat, a to i těch, které pomoc nepotřebovaly.  Peníze jdou hlavně na výdaje za výjezdy, dále na krmení a zázemí. Každá koruna navíc ulehčuje práci záchranářů a pečovatelů, kteří často obětují kvůli pravidelnému krmení mláďat i vlastní spánek. Další finanční injekci bychom poslali, jak jen to bude možné.

Podpořte svojí oblíbenou stanici DMSkou, převodem na účet či trvalým příkazem nebo přispějte v obecném tvaru na 33553322/0800 a pomůžete záchranným stanicím v těžké chvíli. Jaké jsou tvary DMS či variabilní symboly jednotlivých stanic naleznete ZDE.

Děkujeme, že vnímáte zvířata ve svém okolí a pomáháte, když je jim zapotřebí!

 

srnče je třeba krmit po třech hodinách, a to i v noci

Srnčata je třeba krmit po třech hodinách, a to i v noci, spousta se jich ale do stanic dostává zbytečně…

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 802 695 Kč (8.1.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice se rekonstruují, finančně pomáhají Lesy České republiky

  (Praha 17. 12. 2018) Voliéry, oplocení, ošetřovny, karantény, zázemí pro zaměstnance nebo přednáškové místnosti je potřeba v záchranných stanicích pro volně žijící živočichy neustále udržovat. Daří se to zejména díky dvacetileté podpoře státního podniku Lesy České republiky. Letos se tak opět rekonstruovaly budovy a zařízení v několika stanicích v zemi. Český svaz ochránců přírody už […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi