Proběhlo předčasné rozdělení sbírky – stanice volají po pomoci

Koncem května proběhlo přerozdělení sbírky Zvíře v nouzi. Stanicím odešlo necelých 190 000 korun, které nám dárci od posledního přerozdělení v únoru poslali . Běžně čekáme na částku kolem 300 000, tentokrát ale musíme přihlédnout k zoufalé situaci v některých stanicích a rozdělení popohnat.

Jarní mláďata znamenají pro stanice každoročně extrémní zatížení. Letos to dokonce vypadá, že padnou další  rekordy v příjmech mláďat, a to i těch, které pomoc nepotřebovaly.  Peníze jdou hlavně na výdaje za výjezdy, dále na krmení a zázemí. Každá koruna navíc ulehčuje práci záchranářů a pečovatelů, kteří často obětují kvůli pravidelnému krmení mláďat i vlastní spánek. Další finanční injekci bychom poslali, jak jen to bude možné.

Podpořte svojí oblíbenou stanici DMSkou, převodem na účet či trvalým příkazem nebo přispějte v obecném tvaru na 33553322/0800 a pomůžete záchranným stanicím v těžké chvíli. Jaké jsou tvary DMS či variabilní symboly jednotlivých stanic naleznete ZDE.

Děkujeme, že vnímáte zvířata ve svém okolí a pomáháte, když je jim zapotřebí!

 

srnče je třeba krmit po třech hodinách, a to i v noci

Srnčata je třeba krmit po třech hodinách, a to i v noci, spousta se jich ale do stanic dostává zbytečně…

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 065 221 Kč (13.3.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

  Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc. Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč. Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi