V Makově opět slaví. Za necelý rok jim přibylo na kontě dalších milion návštěvníků!

(30.6.2014) V Makově mají opět co slavit. Za necelý rok jejich webové stránky www.makov.cz navštívil další milion návštěvníků. Na počítadle návštěvnosti se objevilo číslo 3000000 již 26. června.

Největším lákadlem makovských stránek jsou webkamery. V zimě určitě všichni rádi sledují, co se děje na krmítku, od jara do podzimu diváci bedlivě sledují hnízdění handicapovaného páru čápů (o čápovi Honzíkovi a čápici Marušce). I pro letošek jsou čapí mláďata velkou podívanou.
Přesto, že čapí rodiče z hnízda neodletí, měla by čapí mláďata své rodiče opustit a následovat tak jiné zdravé čápy. „Z MAKOVA DO AFRIKY – a doufáme, že i zpět :-)“ je projekt na sledování čapích mláĎat prostřednictvím „batůžků“. Více na stránkách ZS Makov.

3 miliony navstevniku makovskeho webu

3 miliony navstevniku makovskeho webu

 • Darujte na sbírku: 33553322/0800

  Stav konta: 1 065 221 Kč (13.3.2019)
  Děkujeme!!!

  oznámení o daru
  darovací certifikáty

 • Aktualita

  Záchranné stanice získaly během února dary ze sbírky.

  Během února 2019 proběhlo přerozdělení sbírky, které stanicím velmi pomůže s péčí o zraněná zvířata, která potřebují naší pomoc. Za necelých šest měsíců se podařilo vybrat neuvěřitelných 929 784 Kč. Dary mohou být od dárců směřovány konkrétním stanicím pomocí variabilního symbolu (jejich seznam najdete zde), zbytek je rozdělen podle spravedlivého klíče. K darům posílaným na účet […]

 • Pomoc volně žijícím zvířatům už nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci Zvíře v nouzi.
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi
  Mobilní aplikace pro Zvíře v nouzi